rannariided.ee

Sākums / Informācija

Informācija

Pasūtīšana

Izveidojot savu profilu, varēsiet veikt maksājumus ātrāk, saglabāt vairākas piegādes adreses, pārskatīt un sekot līdzi saviem maksājumiem, pasūtījumiem. Reģistrēties varat šeit.

Vēlamies Jūs informēt ka krāsas, ko redzat savā monitorā var atšķirties no faktisko pludmales apģērbu krāsu. 

Par precēm Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. 

Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, piegādāsim preci 1-3 darba dienu laikā

Piegāde

Mūsu interneta veikalā veiktos pasūtījumus varēsiet saņemt Omniva pakomātos (2,5  €), vai ar kurjeru, kurš pasūtījumu piegādās līdz Jūsu mājām (piegādes cena 3 €).

Omniva pakomāti (2,5 €)

Izvēloties piegāde pakomātā, pasūtījumu piegādāsim uz Jums izvēlēto Omniva pakomātu visā Latvijā. Pasūtītās preces varat paņemt Jums vēlamā diennakts laikā - pakomāti darbojas katru dienu, visu diennakti. Omniva pakomātu sarakstu var apskatīties šeit. Atcerieties - Jūsu pasūtījums stāvēs pakomātā 7 dienas.

Kurjera pakalpojumi (5 €)

Kurjera pakalpojums - ļoti ērts veids pasūtījumiem līdz pat mājas durvīm. Jums vēlamā laikā un norādītajā vietā kurjers Jums piegādās Jūsu pasūtījumu.

Atgriešana

  • Preci var atgriezt 14 kalendāro dienu laikā no tās saņemšanas.
  • Lai atgrieztu preci, lūdzam, obligāti pirms tam sazināties ar mums, lai varam vienoties par izdevīgāko atgriešanas veidu!
  • Jums ir iespēja atgriezt preci 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas dienas. Atgriežot preci, tai jābūt: nelietotai/nevalkātai,- oriģinālajā iepakojumā ar attiecīgās preces kodu un ar piestiprinātām ražotāja oriģinālajām birkām un uzlikām, ja tādas ir.
  • Pārdoto preču trūkumus novērš, nekvalitatīvās preces ir maināmas, atgriežamas, tas regulējams pēc produktu atgriešanas un mainīšanas noteikumiem.
  • Pārdoto preču trūkumus novērš, nekvalitatīvās preces ir maināmas, atgriežamas, tas regulējams pēc produktu atgriešanas un mainīšanas noteikumiem.
  • Visas pircēja un pārdevēja nesaskaņas tiek risinātas pārrunu ceļā vai LR likumdošanas un normatīvo aktu paredzētajā kārtībā.

Tiesības nopirkto preci atdot atpakaļ veikalā

Ražotāja vai pārdevēja pienākums ir nodrošināt preces vai pakalpojuma pienācīgu kvalitāti, t.i., nodrošināt, lai precei, pakalpojumam vai tā rezultātā izgatavotai lietai nebūtu ražošanas defektu, un tā kalpotu paredzētajam mērķim.
Tomēr var gadīties, ka pēc preces iegādes vai vēlāk, preci lietojot, Jūs konstatējat defektus, kurus neievērojāt vai kurus nebija iespējams ievērot preces pirkšanas brīdī. Tie ir tā saucamie slēptie defekti, turklāt par to esamību Jūs nebrīdināja arī pārdevējs. Tādā gadījumā Jūs varat uzskatīt, ka iegādātajai precei nav pienācīga kvalitāte.

Patērētājs var atgriezt nelietotu preci 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. 

  • Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas un citiem plankumiem (par lietotu preci tiek uzskatīta arī prece, kas tikusi kaut vienreiz mazgāta);
  • Precei jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem;
  • Mums ir tiesības atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Personas datu aizsardzība 

Mēs nenodosim Jūsu personas datus trešajām personām bez atsevišķas Jūsu piekrišanas, izņemot likumos noteiktos apstākļus.Personas dati tiek apstrādāti ar drošiem līdzekļiem, kas pasargā šos datus no nelikumīgas iznīcināšanas, izpaušanas un citām nelikumīgām darbībām.
Datus, kas nav Jūsu personas dati, t.i., datus, kas ir saistīti ar Jūsu iegādātajām precēm, mēs varam izmantot statistikas mērķiem. Tāda statistikas datu uzkrāšana neļaus tieši vai netieši noteikt Jūsu personas identitāti. Mēs atstājam sev tiesības statistikas datus nodot trešajai pusei.

Papildu informācija

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par produktiem 24 stundu laikā. Rakstiet uz info@pludmalei.lv

Jaukas iepirkšanās!